Veškeré naše práce jsou přidávány do galerie na www.facebook.com/lafantasia.eu

Ponuka

Svadobná výzdoba interiéru

in

Vyzdoba inerierovŠpecializujeme sa na kompletnú výzdobu obradných miestností, výzdobu kostolov a spoločenských sál, od návrhu, po reailzáciu, podľa prianí zákazníka. K dispozícii je široká škála farebných možností a odborné poradenstvo. Pomôžeme Vám zorientovať sa v najnovších trendoch a spraviť z Vašej svadby štýlovú oslavu.

Svadobná výzdoba exteriéru

in

Vyzdoba exterierovPáčila by sa vám svadba, alebo obrad vonku? Láka vás sobáš v prírode a svadobná hostina v stane? Ak máte radi neformálnu atmosféru, chcete aby sa vaši hostia cítili prirodzene a neviazane, obrad v prírode je pre vás ten pravý. Vhodné miesta sú reštaurácie so záhradnými terasami, horské chaty aj s ubytovaním, altánkami, záhrady kaštieľov, alebo parkov. Využite naše kontakty a my zabezpečíme všetko potrebné.

Svadobná výzdoba auta

in

Vyzdoba autČi už chcete výzdobu na auto zo živých kvetov, z organzy, srdcia, extravagantné dekorácie z drôtu, cilindre alebo stavíte skôr na klasiku.

Svadobná výzdoba stolov

in

Vyzdoba stolovKompletná realizácia, alebo prenájom jednotlivých komponentov, luxusný satén, organza, alebo vlizelín, kamienky, sviečky, svietniky, servítky, darčeky pre hostí, lupene ruží a všetko ostatné, čo by nemalo na svadobnej tabuli chýbať...

Návleky na stoličky

in
  • prenájom univerzálnych návlekov na stoličky z kvalitnej nepriesvitnej látky
  • prenájom univerzálnych návlekov na stoličky zo saténu
  • šitie návlekov na stoličky na mieru, podľa parametrov zákazníka
  • predaj a prenájom mašlí z organzy a saténu široká paleta farieb

Kvetinová výzdoba

in

Kvetinová výzdobaJe neoddeliťeľnou súčasťou každej slávnostnej udalosti. Či už vás zaujali honosné aranžmány z rezaných kvetov, alebo to váš rozpočet nedovoľuje a potrebujete jednoduchšiu alternatívu, náš tím školených aranžérov je Vám k dispozícii. Máme vzdelanie, skúsenosti a ocenenia v oblasti kvetinových dekorácii, využite našu bezplatnú konzultáciu.

Svadobné kytice

in

Svadobné kyticeVyhotovíme kyticu presne podľa požiadaviek, podľa fotografickej predlohy alebo presne v štýle vašej celkovej výzdoby, samozrejmosťou je korsáž pre novomanžela, svedkov a svadobných hostí.

Balónová výzdoba

in

Trend balónovej výzdoby sa k nám dostal ako inšpirácia z amerických eventov, ak vás zaujal, zabezpečíme pre Vás kompletnú balónovú výzdobu, slavobrány, stĺpy a dekoráciu interiéru héliom plnenými balónmi. Ak spoliehate na vlastnú šikovnosť navštívte náš e-shop kde nájdete rozmanité tvary a farby.

Syndikovať obsah