Veškeré naše práce jsou přidávány do galerie na www.facebook.com/lafantasia.eu

Svadobná výzdoba interiéru

in

Vyzdoba inerierovŠpecializujeme sa na kompletnú výzdobu obradných miestností, výzdobu kostolov a spoločenských sál, od návrhu, po reailzáciu, podľa prianí zákazníka. K dispozícii je široká škála farebných možností a odborné poradenstvo. Pomôžeme Vám zorientovať sa v najnovších trendoch a spraviť z Vašej svadby štýlovú oslavu.

Aktuálnym trendom sú štýlové svadby. To znamená, že všetky detaily slávnostného dňa od výzdoby kostola, áut, svadobnej miestnosti, exteriéru, svadobné šaty, účes nevesty, ale aj drobnosti, ako napríklad vankúš na prstienky, pierka pre družbov, kvety pre družičky, všetko bude spolu ladiť, všetko bude v jednom štýle. Odporúčame farebné ladenie tón v tóne, napríklad Levandulová svadba, Jabĺčková svadba, Prírodná svadba, alebo trochu extravagancie v podobe kontrastov - čierno - biela, ružovo - zelená, fialovo-ružová kombinácia. Pomožeme vám zorientovať sa v novinkách a aktuálních trendoch, ušijeme Vám návrh a riešnie na mieru so zohľadnením vašich potrieb a požiadaviek a finančných možností. Poradíme ako vybrať farbu, ako ju profesionálne kombinovať, aké platia zásady pre jednotlivé štýly, jako si vybrať tému svadby, aby práve vaša svadba alebo oslava bola tá, na ktorú vaši hostia spomedzi desiatok iných nezabudnú.

Svadby podľa ročných období

Jarná svadba - krásna kombinácia pre jarnú svadbu je ružová so zelenou, zelená so žltou, kvety vyberajte tiež jarné, tulipány rôznych farieb, hyacinty, kosatce, krokusy, frézie, zelené listy, v dekoráciách použite guľaté biele kamienky, pestrofarebné kryštáliky, jemné priesvitné látky - organzu a vlizelín, a dbajte na detaily, tvoria zladený celok. Napríklad zviažte servítky mašličkou, alebo sisalom, alebo v prípade, že chcete živé kvety dajte ich do priesvitných váz a namiesto vody použite pestrofarebné gélové guličky z nášho e-shopu.
Letná svadba - vyberajte živé odtiene farieb, voľte skôr jednu farbu, než kombináciu a kvety vyberajte pestrofarebné. Napríklad základná farba výzdoby zelená a aranžmány pôsobia, ako by ste kvety práve nazbierali na lúke. Na výzdobu sa dá použiť ovocie, napríklad menovky z jabĺčok, čerešničky, ako ozdoba na servítkoch, vo vázach na plátky nakrájané citróny, alebo limetky. Ak sa obávate, aby ste farby neprekombinovali, využite našu konzultáciu.